Skip to main content

Dużo pracy i dużo sukcesów już od 1997 roku

Przez kilkanaście lat działalności PGI wypracowała sobie potwierdzoną pozycję nie tylko doskonałego wykonawcy czy partnera biznesowego, ale i poszukiwanego pracodawcy. Na nasze sukcesy składa się praca całego zespołu — ich najważniejszy składnikiem zawsze jest satysfakcja klienta.

Doświadczenie

Pracownia Geologiczno-Inżynierska działa na polskim rynku od 1997 roku. Zespół zbudowany przez Pana Piotra Janiszewskiego stale rozwija swoją ofertę, realizując najróżniejsze usługi geologiczne i geotechniczne na terenie całego kraju. Dziś jest to jedna z największych tego typu firm w Polsce. Możemy się pochwalić ponad 4000 wykonanych projektów.

Strategia

Wszystkie nasze działania charakteryzują się najwyższym standardem pracy i jakością finalnej realizacji. To właśnie dzięki nim zdobywamy uznanie i nowe zlecenia od kolejnych klientów, również tych stałych. Ich zaufanie i rekomendacje to dla nas najważniejsze powody do dumy. PGI to najwyższej klasy eksperci oraz sprzęt, który pozwala na pełne wykorzystanie ich wiedzy i doświadczenia. Jakość to również czas. Dzięki doskonałemu przygotowaniu i wyposażeniu nawet najbardziej złożone prace wykonujemy w dogodnym dla klienta terminie.

Pasja

Grupę PGI tworzą fachowcy, dla których każde zamówienie jest wyzwaniem i okazją do zdobycia nowych doświadczeń. To specjaliści — z zawodu i z powołania. Wyróżnia nas również lokalna aktywność społeczna. PGI prowadzi program edukacyjny Geoszkoła oraz lekcje środowiska w szkołach podstawowych. Dla pracowni geograficznych kupujemy sprzęt, a domom dziecka pomagamy w remontach, pracując przy odnawianiu budynków i zapewniając niezbędny sprzęt. Tak dla dzieci, jak i dla nas jest to niezwykłe doświadczenie. PGI to więcej niż biznes.